Omega gummi- armband till Speedmaster, 20/16 mm, Z017245, 2026
5 750,00 kr
| Art No: | STR0145 |
| Tillverkare: | Omega |
| Armband: | Armband i gummi med viklås i stål |
| REF: | Z017245 |
| Material utsida: | Gummi |
| Material insida: | Gummi |
| Färg: | Svart |
| Typ: | Strap |
| Längd lång/kort: | 105/102 mm |
| Total maxlängd: | 200 mm |
| Längdjustering: | Ja, genom hål |
| Bredd infästning: | 20 mm |
| Bredd lås: | 16 mm |
| Typ av lås: | Viklås |
| Endfästen bredd: | N/A |
| Endfästen justering: | N/A |
| Typ av endfästen: | N/A |
| Endfästen REF: | N/A |
| Tjocklek: | N/A mm |
| Skick: | Oanvänt |
| Övrigt: | Passar Omega Speedmaster Moonwatch Professional, endast använd för display |



















