Hirsch Bagnore, 20/16 mm
1 100,00 kr
| Art No: | 05502070-2-20 |
| Tillverkare: | Hirsch |
| Armband: | Hirsch Bagnore |
| REF: | N/A |
| Material utsida: | Blankt läder |
| Material insida: | Skinn / läder |
| Färg: | Gyllenbrunt |
| Spännets färg: | Stål |
| Längd lång/kort: | 120/80 mm |
| Total maxlängd: | 200 mm |
| Längdjustering (strlk): | L |
| Bredd infästning: | 20 mm |
| Bredd lås: | 16 mm |
| Typ av lås: | Spänne (törnlås) |
| Endfästen bredd: | N/A |
| Endfästen justering: | N/A |
| Typ av endfästen: | N/A |
| Endfästen REF: | N/A |
| Tjocklek: | N/A |
| Skick: | New |
| Notera att bilderna är referensbilder, det är inte bild på det faktiska armbandet. Variationer kan såldes förekomma då skinnmönster är unika. | |






