VINTAGE FLEXIBLE BRACELET, GOLD ON STEEL, 21 TO 16 MM
500,00 kr
| Art No: | STR0046 |
| Manufacturer: | N/A |
| Bracelet: | Birch-flex |
| REF: | N/A |
| Material outside: | Gold on steel |
| Material inside: | Stainless steel |
| Color: | Gold |
| Type: | Flexi |
| Length, long/short: | One piece bracelet/ mm |
| Total maximum length: | 13 mm |
| Length adjustment: | Yes, remove links |
| Width attachment: | 21 to 16 mm |
| Width lock: | 16 mm |
| Type of lock: | No buckle |
| Width end links: | N/A |
| End links adjustment: | Spring loaded |
| Type of end links: | Straight, springloaded |
| End links REF: | N/A |
| Thickness: | 4,1 mm |
| Condition: | Used |










