Antik fickurslänk, fickurskedja i silver, handgjord ärtlänk, slutet av 1800-talet
4 000,00 kr
| Art No: | STR0140 |
| Tillverkare: | Okänd |
| Armband: | Hand made pea link |
| REF: | N/A |
| Material utsida: | Silver (0,830) |
| Material insida: | Silver (0,830) |
| Färg: | Silver |
| Typ: | Fickurslänk |
| Längd lång/kort: | N/A/N/A mm |
| Total maxlängd: | 410 mm |
| Längdjustering: | Ej justerbara |
| Bredd infästning: | 6,5 to 6,5 mm |
| Bredd lås: | 19,5 mm |
| Typ av lås: | N/A |
| Endfästen bredd: | N/A |
| Endfästen justering: | N/A |
| Typ av endfästen: | N/A |
| Endfästen REF: | N/A |
| Tjocklek: | 6,5 mm |
| Skick: | Begagnat |













