Vintage fickurslänk, fickurskedja i vitmetall, pansarlänk, mitten av 1900-talet
800,00 kr
| Art No: | STR0129 |
| Tillverkare: | Okänd |
| Armband: | Pansarlänk |
| REF: | N/A |
| Material utsida: | Rostfritt stål |
| Material insida: | Rostfritt stål |
| Färg: | Stål |
| Typ: | Fickurslänk |
| Längd lång/kort: | N/A/N/A mm |
| Total maxlängd: | 250 mm |
| Längdjustering: | Ej justerbara |
| Bredd infästning: | 6,65 to 6,65 mm |
| Bredd lås: | 20 mm |
| Typ av lås: | N/A |
| Endfästen bredd: | N/A |
| Endfästen justering: | N/A |
| Typ av endfästen: | N/A |
| Endfästen REF: | N/A |
| Tjocklek: | 3,5 mm |
| Skick: | Begagnat |














