Antik fickurskedja, fickurslänk i mässing, ärtlänk, 1900-talet första hälft
900,00 kr
| Art No: | STR0135 |
| Tillverkare: | Okänd |
| Armband: | Ärtlänk |
| REF: | N/A |
| Material utsida: | Metal |
| Material insida: | Brass |
| Färg: | Brass |
| Typ: | Fickurslänk |
| Längd lång/kort: | N/A/N/A mm |
| Total maxlängd: | 255 mm |
| Längdjustering: | Ej justerbara |
| Bredd infästning: | 4,5 to 4,5 mm |
| Bredd lås: | 20 mm |
| Typ av lås: | N/A |
| Endfästen bredd: | N/A |
| Endfästen justering: | N/A |
| Typ av endfästen: | N/A |
| Endfästen REF: | N/A |
| Tjocklek: | 4,5 mm |
| Skick: | Begagnat |














