Hirsch Bagnore, 20/16 mm
1 100,00 kr
| Art No: | 05502070-2-20 |
| Manufacturer: | Hirsch |
| Bracelet: | Hirsch Bagnore |
| REF: | N/A |
| Material outside: | Shiny leather |
| Material inside: | Leather |
| Color: | Golden brown |
| Buckle color: | Steel |
| Length, long/short: | 120/80 mm |
| Total maximum length: | 200 mm |
| Length adjustment (size): | L |
| Width attachment: | 20 mm |
| Width lock: | 16 mm |
| Type of lock: | Buckle |
| Width end links: | N/A |
| End links adjustment: | N/A |
| Type of end links: | N/A |
| End links REF: | N/A |
| Thickness: | N/A |
| Condition: | New |
| Please note that the pictures are reference pictures, they are not pictures of the actual strap. Therefore deviations from the pictures is to be anticipated as leather patterns are unique. | |
| Please note that the strap is manufactured upon order why deliverytime can be up tp 4 – 8 w. If the strap is in stock in our store deliverytime will be faster. For status on stock please contact us. | |







