[RESERVED] Antique pocket watch chain gold double, anchorlink, first half of the 20th century
Original price was: 1 500,00 kr.200,00 krCurrent price is: 200,00 kr.
Out of stock
| Art No: | STR0132 |
| Manufacturer: | Unknown |
| Bracelet: | Anchor link |
| REF: | N/A |
| Material outside: | Metal |
| Material inside: | Metal |
| Color: | Gold |
| Type: | Pocket watch chain |
| Length, long/short: | N/A/N/A mm |
| Total maximum length: | 260 mm |
| Length adjustment: | Not adjustable |
| Width attachment: | 4,65 to mm |
| Width lock: | 20 mm |
| Type of lock: | N/A |
| Width end links: | N/A |
| End links adjustment: | N/A |
| Type of end links: | N/A |
| End links REF: | N/A |
| Thickness: | 4,65 mm |
| Condition: | Used |















