Antik fickurskedja, fickurslänk i gulddoublé, bagglänk, tidigt 1900-tal
1 750,00 kr
| Art No: | STR0110 |
| Tillverkare: | Okänd |
| Armband: | Bagglänk |
| REF: | N/A |
| Material utsida: | Metal |
| Material insida: | Metal |
| Färg: | Guld |
| Typ: | Fickurslänk |
| Längd lång/kort: | N/A/N/A mm |
| Total maxlängd: | 275 mm |
| Längdjustering: | Ej justerbara |
| Bredd infästning: | 10,9 to 8,8 mm |
| Bredd lås: | 21,2 mm |
| Typ av lås: | N/A |
| Endfästen bredd: | N/A |
| Endfästen justering: | N/A |
| Typ av endfästen: | N/A |
| Endfästen REF: | N/A |
| Tjocklek: | 3,7 mm |
| Skick: | Begagnat |
















