Antik fickurslänk, fickurskedja i gulddoublé, dosserad ankarlänk, 1900-tal
1 500,00 kr
Slut i lager
| Art No: | STR0105 |
| Tillverkare: | N/A |
| Armband: | Ankalrlänk |
| REF: | N/A |
| Material utsida: | Metal |
| Material insida: | Metal |
| Färg: | Guld |
| Typ: | Fickurslänk |
| Längd lång/kort: | N/A/N/A mm |
| Total maxlängd: | 270 mm |
| Längdjustering: | Ej justerbara |
| Bredd infästning: | 3,5 to 3,5 mm |
| Bredd lås: | 20,5 mm |
| Typ av lås: | N/A |
| Endfästen bredd: | N/A |
| Endfästen justering: | N/A |
| Typ av endfästen: | N/A |
| Endfästen REF: | N/A |
| Tjocklek: | 3,5 mm |
| Skick: | Begagnat |












