Vintage fjädrande stålarmband, 17,5 till 17 mm
600,00 kr
| Art No: | STR0072 |
| Tillverkare: | JB Champion |
| Armband: | Brick flex |
| REF: | 2.765.6/5 |
| Material utsida: | Rostfritt stål |
| Material insida: | Rostfritt stål |
| Färg: | Stål |
| Typ: | Flexi |
| Längd lång/kort: | Armband i en del |
| Total maxlängd: | 140 mm |
| Längdjustering: | Ja, borttagning av länkdel |
| Bredd infästning: | 17,5 to 17 mm |
| Bredd lås: | 17 mm |
| Typ av lås: | Inget spänne |
| Endfästen bredd: | N/A |
| Endfästen justering: | Nedfilning |
| Typ av endfästen: | Raka, fasta |
| Endfästen REF: | N/A |
| Tjocklek: | 4,5 mm |
| Skick: | Begagnat |









