Vintage fjädrande stålarmband, 22 till 17 mm
750,00 kr
Slut i lager
| Art No: | STR0063 |
| Tillverkare: | N/A |
| Armband: | Brick flex |
| REF: | N/A |
| Material utsida: | Rostfritt stål |
| Material insida: | Rostfritt stål |
| Färg: | Stål |
| Typ: | Flexi |
| Längd lång/kort: | Armband i en del |
| Total maxlängd: | 16 mm |
| Längdjustering: | Ja, borttagning av länkdel |
| Bredd infästning: | 22 to 17 mm |
| Bredd lås: | 17,5 mm |
| Typ av lås: | Inget spänne |
| Endfästen bredd: | N/A |
| Endfästen justering: | Fjädrande |
| Typ av endfästen: | Raka, fjädrande |
| Endfästen REF: | N/A |
| Tjocklek: | 3,5 mm |
| Skick: | Oanvänt |










